PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

Iegādājoties produktus mājaslapā www.piparmetra.com Tu automātiski piekrīti noteikumiem un nosacījumiem, kas aprakstīti zemāk, tādēļ mēs iesakām pirms iepirkšanās rūpīgi izlasīt noteikumus.

MAKSĀJUMI


Šīs mājaslapas maksājuma sistēmu nodrošina pakalpojumu sniedzējs: SumUp EU Payments UAB.

 

Apmaksai vari izmantot:

 • VISA

 • Mastercard

 • Maestro

 • V Pay

 • Bankas pārskaitījumu.

 

Visas cenas norādītas Eiro ar iekļautu pievienotās vērtības (PVN) nodokli.

PIRKUMI

Lai iegādātos produktus www.piparmetra.com Tev ir jāaizpilda personīgā un maksāšanai nepieciešamā informācija, lai varam sastādīt rēķinu. Kad Tavs pasūtījums ir noformēts, Tu saņemsi apstiprinošu e-pastu. Ja Tev ir kādi jautājumi, droši raksti mums ziņu hello@piparmetra.com.

PIEGĀDE

Visi produkti tiek sūtīti no Rīgas, Latvijas un var tikt piegādāti jebkurā pasaules valstī. Sūtīšanas izmaksas tiks parādītas pirms pasūtījuma apmaksas. 

Latvijas robežās mēs iesakām izmantot OMNIVA pakomāta pakalpojumus, bet ārpus Latvijas - Latvijas pasta pakalpojumus, kas ļauj izsekot sūtījumus. 

 Mēs rūpīgi iesaiņojam mūsu produktus kastēs, pakās vai caurulēs, lai nodrošinātu, ka sūtījums līdz Tevīm nonāks perfektā stāvoklī.

Tālāk norādītās vadlīnijas un termiņi ir aptuveni un nevar tikt uzskatīti par garantiju noteiktajā laikā.

Piegādes ilgums: 

 • Latvijā: 2-7 darba dienas (sūtot caur Omnivas pakomātu)

 • Eiropas Savienības valstīs: 7-14 darba dienas (sūtot caur Latvijas Pastu)

 • ārpus Eiropas Savienības: 2-4 darba nedēļas (sūtot caur Latvijas Pastu)

 

Lūdzu, ņem vērā, ka sūtot produktus ārpus Eiropas, pasūtījumiem būs jāiet cauri muitas kontrolei - tas nav iekļauts aptuvenajā piegādes laikā. 

 

Visiem pasūtījumiem virs 80 eiro mēs nodrošinām bezmaksas piegādi uz jebkuru OMNIVA pakomātu Latvijas teritorijā.

 

ATGRIEŠANA UN APMAIŅA

Visi nopirktie PIPARMĒTRA produkti ir pilnībā atmaksājami 14 dienu laikā pēc saņemšanas. Produkti ir jāatdod neizmantoti un tādā pašā stāvoklī, kā tika saņemti, tajā pašā iepakojumā. Atgriešana un apmaiņa notiek pēc jūsu iniciatīvas.

Ja vēlaties atgriezt pasūtījumu, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu hello@piparmetra.com, iekļaujot pasūtījuma numuru un atgriešanas iemeslu.  Mēs dosim norādījumus par produktu atgriešanu. Lūdzu, ņem vērā, ka izdevumus par sūtījuma atgriešanu sedz Tu pats. Kad mēs saņemsim Tavu atgriezto produktu, mēs pārskaitīsim pirkuma summu uz Tavu norādīto kontu 30 dienu laikā. 

Ja esi saņēmis dāvanu, kas nopirkta iekš PIPARMĒTRA veikala un vēlies to atgriezt, mēs varam to apmainīt pret citu līdzvērtīgu produktu. Ja vēlies produktu, kas ir dārgāks, tad starpību vari apmaksāt. Izdevumi par jauna produkta atgriešanu un piegādi ir jāsedz Tev. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinies ar mums: hello@piparmetra.com.

SŪDZĪBAS

PIPARMĒTRA darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas patērētāju tiesību aktu pamatnostādnēm un likumiem. Sūdzības var iesniegt saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem. Tas nozīmē, ka Tu vari  iesniegt sūdzību par produkta defektiem, kas radušies 24 mēnešu laikā pēc iegādes. Tomēr tas neattiecas uz defektiem, bojājumiem vai nodilumu, ko izraisa nepareiza lietošana, apkopes trūkums vai ikdienas nolietošanas pazīmes. Saistībā ar sūdzībām, defektiem vai preču nepiegādāšanu, lūdzu, sazinieties ar mums: hello@piparmetra.com.

DROŠĪBA

Visa saziņa starp mūsu maksājumu sistēmu un kartes turētāju tiek veikta izmantojot šifru, un nevienai nesankcionētai personai nav piekļuve datiem, kas tiek apmainīti pirkuma laikā. Jūsu personīgā kontaktinformācija ir 100% konfidenciāla un netiks izpausta nevienai trešajai personai.

MUITAS NODOKLIS UN PVN

Ja Tu pasūti PIPARMĒTRA produktus no Eiropas Savienības valstīm, Tu maksā Latvijas Pievienotās vērtības nodokli (PVN), bet tajā neietilpst muitas nodokļi saskaņā ar brīvās preču aprites noteikumiem, tādēļ Tavam pasūtījuma var tikt piemēroti vietējie nodokļi un nodevas. Lūdzu, ņem vērā, ka tas var izraisīt sūtījuma aizkavēšanos, jo produktus aiztur muita. 

PRIVĀTUMA POLITIKA

Mēs cienām Tavu privātumu un rūpējamies par Tavu personas datu apstrādes atbilstību normatīvo aktu prasībām. Tu vari droši uzticēt mums savus personas datus.

Personas dati - jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisko personu.

Mūsu sadarbības ietvaros uz savu norādīto e-pasta adresi Tu vari saņemat informāciju par PIPARMĒTRA jaunumiem un piedāvājumiem, kas varētu būt noderīgi.

Vēlamies atgādināt, ka Tev ir iespēja jebkurā laikā atteikties no PIPARMĒTRA jaunumu saņemšanas.

0

SATIEC MŪS TE:

 • instagram
 • facebook
 • vimeo

x

x

SAZINIES:

+371 29457262 // +371 25991980           hello@piparmetra.com    

© 2019 by PIPARMĒTRA