mēs par draugiem.

// viens no lielākajiem priekiem darbojoties savā uzņēmumā ir piedzīvot iespēju iepazīt skaistās sirdis, kas tepat mums blakus. un vēl īpašāk ir nemanot apjaust, ka šie cilvēki beigu beigās ir mūsu tuvākie draugi. tāpat kā attapties, kad mīļākajā kafejnīcā atpazīst un uzrunā ar smaidu un pēc ‘’labrīt’’ seko ‘’karameļu latti?!’’, tik svarīgi ir šie mazie apliecinājumi mums. tie ne tikai silda sirdi, bet liek tai paaugties mazliet lielākai.


// Lieni no Lottes papīrlietām mēs iepazinām, strādājot blakus telpās iepriekšējā darbnīcā Lāčplēša ielā. tad mūs šķīra vien pāris metri gaiteņa un silts ‘’sveika’’, kad saskrējās rokas pēc kafijas krūzes stiepjoties, mazajā koka dēļu virtuvē. neziņa par turpmāko tad un kurš to būtu domājis, ka tagad mūs šķirs vien siena un silta draudzība, kas stiprāka par vismelnāko kafiju. no kolēģu būšanas šis ir pārtapis draudzībā, sadarbībā un atbalstā. vēl daudzas kafijas mums paredzētas un pienu putot kopā, pārrunājot laikapstākļus un ziedošās ābeles dzestros rītos, jo, kā jau teicu, katram cilvēkam lemts satikties. kā vien nociesties sagaidīt nākamo, skaisto draugu?// Jānis un Anda no RIVERSIDE films tvēra mums mirkļus video, līdz beigās sākām kopā ķert mirkļus bez kameras un draudzēties aiz objektīva. draudzēties ir pavisam burvīgi un ir skaisti no draugiem smelt idejas, ķert padomus un veidot kopīgus projektus! kas sācies ar mūsu nepieciešamību, pārtapis kopīgā pusdienu galdā, kas pilns čalu, joku un labu vārdu. mēs visi esam te, lai viens no otra ko jaunu iemācītos, mūsu Latvija ir tik maza, ka mums patiesi jābūt cieši blakus un jāatbalsta ik ideja! mēs nepārstāsim saredzēt un joprojām ticam, ka mūsu skaistajā zemē ir vēl vairāk skaistu cilvēku ar siltām sirdīm.
// torīt agrā, agrā rītā, kad miegs vēl tik saburzīts, mēs iepazinām meitenes no Burz. likās, ka ne velti mūsu dvēseles satikušās, jo gan mēs, gan Burz cenšamies radīt un mācāmies vēl novērtēt, kad patiešām sanāk. ieģērbtas skaistos lina tērpos un ievestas kukurūzas laukā, kur zaļums stiepjas augstāk par mūsu galvām, ļāvām vaļu kamerai, brīvdienai un smaidiem. ko gan no šī visa sagaidīt? tobrīd nebij ne jausmas. aši vien, starp zaļajām lapām smejoties, no zemes augstu palecoties ieraudzījām mirdzošās acis, kas tikpat spoži kā sirdis izstaro siltumu. dzirksteļot par to, kas radīts ar sirdi, tā ir vislielākā dāvana. mums patiess prieks, ka esam daļa no konfeti, kas lido gaisā par mazajām uzvarām un skaistumu radot.
// Lūcija pamana mirkļus un sauli cilvēkos. viņa bieži bildē mūsu produktus un vēl biežāk nāk draudzēties uz kafiju darbnīcā, brīvbrīdī pārsteidz ar skaistu ziedu pušķi – tāpat vien un tik ļoti ne tāpat vien liek smaidam sasniegt ausu ļipiņas. darbs var nebūt mūsu galvās novilktā robeža, jo robežas ir tikai tur kur mēs tās novelkam. satiktais cilvēks var būt dārgums mūsu acīs, ja vien ļaujam un atveram savas sirdis. ir svarīgi ticēt cilvēkiem un noticēt ikvienam, kas šķērso Tavu ceļu. mēs nesatiekamies tāpat vien, draugs! it mazākajam smaidam ir nozīme. esi daļa siltuma un rūpju un dari kādam dienu saules siltu, ja debesis rotā vien mākoņu siena.​


elementi majaslapai-64.png
elementi majaslapai-91.png
elementi majaslapai-72.png
// IEPRIEKŠĒJIE STĀSTI
elementi majaslapai-68.png
elementi majaslapai-46.png
elementi majaslapai-43.png
elementi majaslapai-61.png